Zalety mieszkania w North Park ul. Północna 27 w Lublinie

North Park, Północna 27 w Lublinie, widok z okna.

Zalety mieszkania w North Park w Lublinie. Zakup mieszkania to korzystne rozwiązanie dla osób ceniących sobie swój czas. NORTH PARK Północna 27, to dogodna lokalizacja w zielonej przestrzeni niedaleko od centrum miasta. Wygoda i komfort zarówno dla singli, jak i rodzin z dziećmi.

Dzięki takiej lokalizacji, można zapewnić sobie bliskość miejsca pracy i bogatą ofertę rozrywkowo-edukacyjną. Mieszkanie w centrum Lublina gwarantuje dostęp do szkół i zajęć pozalekcyjnych dla najmłodszych. Dorośli mogą korzystać z restauracji, kin, teatrów, klubów, kawiarni oraz wielu innych ofert i usług jakich na próżno szukać na obrzeżach aglomeracji, czy na prowincji. Do tego dochodzi również lepszy dostęp do służby zdrowia.

Oprócz lokalizacji należy wspomnieć o wygodzie użytkowania. Mieszkańcy nie muszą martwić się dbaniem o posesję, ogrzewanie, multimediami lub aspektami związanymi z wywozem śmieci czy monitoringiem i bezpieczeństwem.

W naszej ofercie znajduje się ponad 156 mieszkań o różnorodnym metrażu wystarczy wyselekcjonować lokal pod względem wielkości, która jest dla nas istotny. Szeroki wybór mieszkań o różnych powierzchniach, układzie i standardzie wykończenia sprawi, że można zdecydować się dokładnie na taki lokal, który spełnia nasze oczekiwania.

Nie zapominajmy, że mieszkanie w takim miejscu to również znakomita inwestycja.
Już od jakiegoś czasu, nasilają się procesy migracji z małych miejscowości do miast,
chętnych na wynajem nie zabraknie przez wiele lat.
Zwłaszcza gdy nasze mieszkanie znajduje się w mieście bardzo atrakcyjnym pod względem turystycznym, zatrudnienia lub edukacji wyższej z czego słynie wschodnia stolica Polski.

Lublin to jedno z najpiękniejszych renesansowych miejsc w kraju i prężnie rozwijające się miasto po prawej stronie Wisły. Bogata historia, zachwycająca architektura i krajobraz przyciągają turystów z Polski i świata a hasło „Lublin – miasto inspiracji” najlepiej określa jego zalety. Czy wiecie, że w Lublinie przez całe swoje dorosłe życie mieszkała Jadwiga Szubartowicz, polska superstulatka i najstarsza Polka?

Wysoka jakość wykonania naszej inwestycji, przy wykorzystaniu nowoczesnych materiałów i technologii przekłada się, na utrzymanie i wzrost wartości nieruchomości na przestrzeni lat. Jako doświadczony deweloper na lubelskim rynku zapewniamy gwarancję jakości i komfortu. Naszym priorytetem jest stworzenie miejsca zamieszkania, gdzie codzienne życie jest niezwykle wygodne i przyjemne.

Podsumowując zalety mieszkania w NORTH PARK Północna 27 w Lublinie to oszczędność czasu, więcej możliwości związanych z miejska ofertą rozrywkowo-edukacyjną i służbą zdrowia, prestiżowa i nowoczesna architektura z przestrzenią rekreacyjną i Twoje miejsce w zielonym sercu Lublina.

Zapraszamy do kontaktu!

Zalety mieszkania w North Park
Zakup mieszkania to korzystne rozwiązanie dla osób ceniących sobie swój czas. NORTH PARK Północna 27, to dogodna lokalizacja w zielonej przestrzeni niedaleko od centrum miasta. Wygoda i komfort zarówno dla singli, jak i rodzin z dziećmi.